Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 września 2020
  • 15 września 2020
  • wyświetleń: 7935

Przedszkole w Gilowicach jest bezpieczne. Dzieci wracają do sal

W poniedziałek rano na stronie internetowej przedszkola w Gilowicach pojawiła się informacja, że placówka zostaje zamknięta z powodu wystąpienia koronawirusa. Kilka godzin później spłynęła decyzja Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, z której wynika, że przedszkole jest bezpieczne i dzieci od wtorku, 15 września mogą ponownie uczęszczać na zajęcia.

- W odpowiedzi na pismo z dnia 13.09.2020 r. Gminne Przedszkole Publiczne "Bajka" we Frydku - Oddział Zamiejscowy w Gilowicach otrzymano informację z PPIS w Tychach, że z uwagi na kończącą się kwarantannę dzieci/pracowników ze styczności z dodatnim wynikiem testu dziecka (ostatni kontakt - 4.09.2020r.), która kończy się w dniu 14.09.2020r., nie wydano opinii w sprawie zawieszenia zajęć. W tej sytuacji PPIS w Tychach nie widzi przeciwwskazań, aby wznowić działalność placówki. Ponadto polecono przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń, której już w przedszkolu dokonano - informuje Urząd Gminy Miedźna.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.