Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 września 2020
  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 2653

Respirator noworodkowy darem WOŚP dla pszczyńskiego szpitala

Odd­ział Neona­to­log­iczny otrzy­mał kole­jny sprzęt od Fun­dacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem jest to nowoczesny res­pi­ra­tor noworod­kowy.

Respirator noworodkowy darem od WOŚP dla pszczyńskiego szpitala · fot. Szpital Powiatowy w Pszczynie


Pszczyński szpi­tal w ostatnich dwóch latach został obdarowany przez WOŚP kilkukrotnie. Fundacja, której znakiem rozpoznawczym jest czerwone serduszko przekazała placówce w Pszczynie inku­ba­tor, biliru­bi­nometr, lampę do fototer­apii, dwa kar­diomon­i­tory oraz sześć pomp infuzyjnych. W cza­sie epi­demii do szpitala także płynęło wsparcie WOŚP, a konkretnie nowe łóżka do inten­sy­wnej opieki medy­cznej oraz maseczki z odpowied­nimi atestami dla personelu i pacjentów.

Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Odd­ział Neona­to­log­iczny Szpitala Powiatowego w Pszczynie staje się coraz nowocześniejszy.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze na polepszenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

BM / pless.pl, źródło: Szpital Powiatowy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.