Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 1985

Zadbaj o zdrowie i nie odkładaj kilogramów na potem!

Artykuł sponsorowany:

Zainteresowanie zdrowym odżywianiem miało swój finał na studiach na wydziale Zdrowia Publicznego na kierunku Dietetyka - mówi Katarzyna Ścibich, dyplomowany dietetyk kliniczny, członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego, która zaprasza na konsultacje do swojego gabinetu.

Katarzyna Ścibich Dyplomowany Dietetyk Kliniczny,


Posiadam doświadczenie z zakresu żywienia w chorobach endokrynologicznych takich jak choroby tarczycy, osteoporozie, zespole policystycznych jajników, cukrzycy typu I i II. Współpracuję także z pacjentami, którzy cierpią na zespół jelita drażliwego, wrzodziejące zapalenie jelita, chorobę refluksową przełyku, dnę moczanową, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemię.

Odpowiedni plan żywieniowy przygotowuję indywidualnie dla każdego. Zajmuję się także pracą z pacjentami którzy podjęli walkę ze zbędnymi kilogramami, chcącymi odzyskać zdrowie a także dobry wygląd. Obecnie w Polsce ponad 65% mężczyzn i 50% kobiet ma nadmierną masę ciała. Ma to bezpośredni wpływ nie tylko na to jak wyglądamy, jak się czujemy ale przede wszystkim skutkuje pojawieniem się wielu chorób. Ta sama niepokojąca sytuacja dotyczy dzieci. Ilość maluchów i dzieci w wieku szkolnym z nadwagą i otyłością systematycznie rośnie.

Katarzyna Ścibich Dyplomowany Dietetyk Kliniczny,


Według Instytutu Żywności i Żywienia już u 30% najmłodszych występuje nieprawidłowa masa ciała . WHO określiła tą sytuację mianem epidemii. Odpowiednio skomponowany plan żywieniowy gwarantuje brak uczucia głodu i szybko zauważalne efekty. Dieta nie musi się źle kojarzyć, wiązać się z wyrzeczeniami i codzienną ciężką pracą w kuchni. Gotowanie staje się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

Ponieważ jestem wieloletnią wegetarianką, z ogromną przyjemnością układam plany żywieniowe dla osób eliminujących lub ograniczających mięso ze swojej diety. Wizyty prowadzę kompleksowo, aby opracować indywidualne rozwiązania i spełnić oczekiwania pacjenta. Na każdej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad, omawiam wyniki koniecznych badań laboratoryjnych.

Katarzyna Ścibich Dyplomowany Dietetyk Kliniczny,


Konsultacja prowadzona jest w formie szkolenia, w celu przekazania najważniejszych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania. Stale poszerzam swoją wiedzę. Zapoznaję się z publikacjami naukowymi dotyczącymi żywienia. Oprócz tego regularnie uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach. Nie czekaj aż Twój problem rozwiąże się sam.

Nie odkładaj kilogramów na potem. Umów się już dziś na konsultację do gabinetu w Przychodni "Sanus" w Pszczynie przy ulicy Kościuszki 5.

Zapraszam do kontaktu ze mną: