Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 919

E-booki za darmo w pszczyńskiej bibliotece? Głosuj w MBO!

Książki online dla każdego w serwisie Legimi oraz IBUK Libra bezpłatnie? Możemy zagłosować na taki projekt w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim!

Zachęcamy do głosowania na zadanie o zasięgu wojewódzkim pn. Książki online dla każdego (kod projektu: MBO-0141/W/20). Celem zadania jest umożliwienie dostępu do e-booków na platformach IBUK Libra i Legimi dla czytelników wszystkich bibliotek publicznych województwa śląskiego - także pszczyńskiej.

Głosowanie odbędzie się w dniach 9 września - 23 września. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również nieletni). Dzięki Waszym głosom każdy mieszkaniec województwa będzie miał szansę, za pośrednictwem swojej biblioteki publicznej, czytać najnowszą literaturę w wersji online z wielu dziedzin wiedzy, a także dziesiątki tysięcy tytułów beletrystyki - w tym dodawanych każdego dnia nowości i bestsellerów.

Lista zadań znajduje się na stronie:
bo.slaskie.pl/bo/projekty/2?stage=4

Głosowanie odbędzie się pod adresem:
bo.slaskie.pl/content/glosowanie

MBO Legimi

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.