Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 września 2020
  • 18 września 2020
  • wyświetleń: 2096

Wesołe bajeczki powracają - Pan Antenka i srebrny kubraczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Cykl "Wesołe bajeczki" w pawłowickim Gminnym Ośrodku Kultury powraca! W piątek, 18 września o 17.00 najmłodsi zobaczą spektakl "Pan Antenka i srebrny kubraczek".

Na rogu ulic Szklanej i Różanej stoi niezwykły sklep z zabawkami. Każdej nocy mieszkańcy półek ożywają i przygotowują się do otwarcia sklepu. Każda zabawka marzy o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny kubraczek przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza...

Spektakl adresowany do dzieci w wieku powyżej 4 lat. Przedstawienie uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.

Należy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych. Z powodu epidemii w ostatniej chwili mogą nastąpić zmiany w datach lub godzinach imprez. Organizatorzy zachęcają, aby sprawdzać szczegółowe informacje na stronie GOKu, przed przybyciem na wybrane wydarzenie.

wesołe bajeczki

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.