Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 7 września 2020
  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 13985

Nadmierne zawilgocenie stropów w SP 2. Sale wyłączone z użycia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

Sale lekcyjne w nowym budynku Szkoły Podstawowej nr 2 zostały wyłączone z użytkowania. Taką decyzję w trosce o bezpieczeństwo uczniów, a także kadry pedagogicznej podjęła dyrekcja szkoły.

Otwarto nowy budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie - 1.09.2020
Nowy budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie - 1.09.2020 · fot. UM Pszczyna


W jednej z sal lekcyjnych wykryto usterkę. Podjęto decyzję, aby skuć część tynku. Ze względu na konieczność bezwzględnego wyeliminowania nieprawidłowości, do czasu wyjaśnienia przyczyny wszystkie pomieszczenia zostały zamknięte.

We wtorek, 8 września w godzinach popołudniowych pojawiła się informacja, że oględziny i badania przyczepności tynków systemowych wykonanych w nowym budynku szkoły ujawniły nadmierne zawilgocenie stropów. - Bezpieczeństwo młodzieży i pracowników szkoły są priorytetem, dlatego sytuacja wpłynęła na decyzję o skuciu tynków na sufitach we wszystkich pomieszczeniach nowych sal. Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej usunąć nieprawidłowości - czytamy na stronie pszczyńskiego urzędu.

- Nauka młodzieży będzie odbywała się bez zakłóceń, w sposób gwarantujący możliwie największy komfort przyswajania wiedzy i gwarantujący bezwzględne przestrzeganie procedur bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - dodają urzędnicy.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.