Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 2078

Domy Bezdomne Brauntsch w finale konkursu na książkę reporterską

Reportaż "Domy bezdomne" znalazł się w finale konkursu na Najlepszą Książkę Reporterską 2019 roku w ramach V Festiwalu Reportażu w Lublinie. Trwa plebiscyt publiczności, w którym można oddać głos na wybrana publikację. Zachęcamy do głosowania na reportaż pszczynianki! Finał i przyznanie Nagrody Publiczności już 24 września.

domy bezdomne - okładka książki


Przed nami V Festiwal Reportażu w Lublinie. To trzy dni spotkań, warsztatów, czytelni reportażu. Organizatorem wydarzenia jest Radio Lublin.

Zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie na Najlepszą Książkę Reporterską 2019 roku. Nagroda zostanie przyznana w kategorii Nagroda Prezydenta Lublina i Nagroda Publiczności. Jury w składzie: Grzegorz Filip, Agata Koss-Dybała, Rafał Szczerbakiewicz nominowało pięć książek. Zagłosujcie do 23 września na jedną z nich. Oddawanie głosów jest nieodpłatne. Statuetka Nagrody Publiczności będzie wręczona podczas Gali 24 września. Wtedy też jury ogłosi nazwisko laureata Nagrody Prezydenta Lublina, który otrzyma statuetkę i nagrodę pieniężną.

Wśród nominowanych znalazły się publikacje:

  • Dorota Brauntsch, "Domy bezdomne", Wydawnictwo Dowody na Istnienie,
  • Joanna Gierak-Onoszko, "27 śmierci Toby’ego Obeda", Wydawnictwo Dowody na Istnienie,
  • Katarzyna Kobylarczyk, "Strup. Hiszpania rozdrapuje rany", Wydawnictwo Czarne,
  • Grzegorz Stern, "Borderline. Dwanaście podróży do Birmy", Wydawnictwo Czarne,
  • Dionisios Sturis, Ewa Winnicka, "Głosy. Co się zdarzyło na wyspie Jersey", Wydawnictwo Czarne.


Jeśli "Domy bezdomne" chwyciły Was za serce, zachęcamy do oddania głosu - wystarczy wybrać tytuł z listy i kliknąć "wyślij" na stronie internetowej Radia Lublin - kliknij tutaj.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.